رسانه های اجتماعی و تبلیغات

کانالهای مختلف تبلیغ محصولات شما در بین اعضای انجمن مدیریت ایران

حضور نزدیک به ۲۰۰۰ نفر از مدیران عالی و متخصصان حوزه مدیریت در بین اعضای انجمن، این فرصت استثنایی را برای صاحبان کسب و کار فراهم نموده است که بتواند از این پتانسیل بهره برده و کالا و خدمات خودشان را به اعضای انجمن و مخاطبان جامعه مدیریت کشور معرفی نموده و به گسترش فرصتهای همکاری و توسعه کسب و کار خود اقدام نمایند. این فرصتها در دسته های زیر در اختیاز شما عزیزان قرار گرفته است:

مجله دو ماهنامه مدیریت

شما میتوانید هم با درج آگهی و هم با انتخاب یکی از بسته های اسپانسری که در این صفحه معرفیذخیره شده اند خدمات و کالاهای خودتان را معرفی نمایید

شبکه های اجتماعی انجمن مدیریت ایران

اثربخشی معرفی محصولات در شبکه های اجتماعی متخصصان بر هیچ کسی پوشیده نیست. شما میتوانید آگهی های خود را در صفحات اینستاگرام، گروه واتساپ و تلگرام اعضای انجمن درج کنید.

وب سایت انجمن مدیریت ایران

وب سایت انجمن مدیریت ایران مرجع تمامی اعضای انجمن و متخصصان حوزه مدیریت کشور میباشد که روزانه برای مطالعه خبرها، مقالات و موضوعات مدیریتی از آن بازدید میکنند. درج آگهی در وب سایت انجمن مدیریت ایران فرصت بسیار ارزشمندی است که بتوانید نسبت به معرفی محصولات خود اقدام نمایید.

سامانه پیامک انجمن مدیریت ایران

ارسال پیامک مستقیم به مدیران و کارشناسان ارشد مجموعه های مختلف صنایع کشورمان فرصتی بسیار متمایز است که در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. شما میتوانید علاوه بر تقاضای ارسال آگهی به اعضای انجمن، از خدمات ارسال انبوه بر اساس کدپستی، شهر یا محله خاص، سن یا جنس مخاطب، بانک مشاغل و … سامانه پیامک انجمن مدیریت ایران استفاده نمایید.